Repaircafé in Bocholtz

Het 9de Repaircafé van 2025 vindt plaats in Heerlen en wel op: zaterdag 25 oktober van 10.00 – 12.30
in:
Activiteitencentrum Op de Boor
Wilhelminastraat 19
Bocholtz

Je zou denken dat in Augustus het niet druk is in het Repair Cafe, maar daar was op zaterdag 30 augustus niet veel van te merken !

Zeker 10 mensen stonden al buiten te wachten met niet 1 maar soms 2 apparaten die ‘kapot’ waren. Uiteindelijk werd toch iedereen geholpen, en kon men zelfs weer aansluiten om het 2de apparaat te laten maken.

Negen technische vrijwilligers hadden er hun handen vol aan. Ook de naaister had volop werk.

In totaal werden er 34 stuks aangeboden.

NIET gemaakt 12 stuks: Tosti ijzer, 2 boormachines, fiets accu, koffiezetapparaat, hogedruk reiniger, waterkoker, radio-cd speler, zaklamp, klok, e-reader en smart TV.

HALF 6 stuks: ( bijvoorbeeld met advies, of onderdeel bestellen en zelf monteren) heggenschaar, versterker, airfryer, cassetterecorder, strijkijzer en boormachine.

WEL gemaakt 16 stuks : mixer, voetpedaal van naaimachine, broek, stofzuiger, boormachine, wekker, broekzak, heggenschaar, trimmer, tuner, stoomstrijkijzer, airfryer, beertender, accuzaag, tondeuse en papierversnipperaar.

Zeer veel tevreden mensen gingen huiswaarts !

Helaas ook iemand met een klok, die wij verwezen hebben naar een klokkenmaker. En een man met een duur horloge, dat met nieuwe batterij niet liep, hij was zelfs al bij een juwelier geweest, en ging boos weg.

Onze mensen kunnen VEEL maar niet alles.

Meer informatie:

Voor vragen over of het aanmelden van bijv. een reparatie kunt u contact opnemen via de mail: repaircafeparkstadlimburg@gmail.com

Meer informatie over het Repaircafé kunt u vinden op: www.repaircafeparkstad.nl en de facebookpagina onder repaircafeparkstad.

Kijk ook eens op de landelijke website: www.repaircafe.nl