Reizen is een ontmoeting

Op zaterdag 29 juni 2024 organiseert de Stichting Iraakse Cultuur & Maatschappij Parkstad een reisje naar Brussel.

Het reisje komt in het kader van de samenleving tussen Autochtonen en Allochtonen. Mensen met verschillende achtergronden samen laten reizen is de doelstelling.

REIZEN bevorderen de samenleving. Het doel van deze reis is ook nieuwe verbindingen maken in de samenleving. De afstand tussen de burgers neemt toe en de multiculturele samenleving wordt negatief beoordeeld. Je ziet dat heel veel groepen mensen (Moslims, Christenen, Turken, Antillianen, Marokkanen, Nederlanders etc.) in hun eigen omgeving blijven en zich niet vermengen in de samenleving.

Stg. ICMP levert een bijdrage aan het vormgeven van burgerparticipatie en het bevorderen van de multiculturele samenleving in Parkstad .Om burgers en maatschappelijke organisaties in de toekomst te betrekken bij het beleid wordt een agenda ingesteld.

Kosten: € 20,00 per persoon.

Vertrekplaats: Achterkant van het Heerlen station (Spoorsingel).

Vertrektijd: 08.00
Tijd terug : 18.00 vanuit Brussel.

Iedereen is welkom !!!

Aanmelden : tot 22 juni 2024 via: 06-33929276 of sicmp2006@yahoo.com