
Op 24 september wordt er door Global Goals weer een landelijke Vlaggen dag georganiseerd.
Iedere gemeente die bij Global Goals is aangesloten wordt uitgenodigd om op deze dag de Global Goals vlag te hijsen en hieromheen een activiteit te organiseren.
Omdat gemeente Heerlen de campagne Gemeente4GlobalGoals ondersteunt en de SDG’s wil gebruiken om bewustwording te vergroten van thema’s zoals duurzaamheid willen wij dit jaar op 21 september de vlag hijsen op het onlangs gerenoveerde Burgemeester van Grunsvenplein in Heerlen.
Thema’s als Fairtrade, maar ook luchtkwaliteit en Inclusiviteit kunnen aan bod komen.
Het tijdstip van het hijsen van de vlag voor Global Goals is nog niet bekend en het verdere programma is eveneens nog niet bekend.
Meer informatie zal als deze bekend wordt op onze website: www.heerlenmondiaal.nl of op die van de gemeente Heerlen: www.heerlen.nl verschijnen.
